Web Tasarım

Web Tasarım ve Yazılım

Burada Web Tasarım konuşulur, Firmanız için Web yazılımları yapılır, Kurumsal Kimliğiniz desteklenir, Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir.

Web Tasarım & E-Ticaret & Arama Motoru Optimizasyonu & Kurumsal e-Postaİstanbul Web Tasarım

Burada Web Tasarım konuşulur, Firmanız için Web yazılımları yapılır, Kurumsal Kimliğiniz desteklenir, Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir. Bizim işimiz bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır,web tasarım, e-ticaret çözümü ,arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışması yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğinizde yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün birikimimizle, size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!

Mobil Web Tasarım

Web Tasarım & Web Yazılım Web Tasarım ve Programlama

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım ve programlama için kullanıyoruz.

Kusursuz Uyumluluk Responsive Tasarım

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu Google Seo,Yandex Seo,Bing Seo ...

Sizler için Oluşturduğumuz Web sitesi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

Navigasyon,Animasyon,İçerik vb.. Bütünlük

Oluşturduğumuz web sitelerinin sizlerin kurumsal kimliğini potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtması gerektiğine sahip bir anlayış ile site içi bütünlük ile markalaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi Rekabet Analizi ve Proje

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek Sektörel Rekabet Analizleri (SWOT vb…) yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz….

Başarıya Odaklanılmış Takım çalışması Kaçınılmaz Sonuçlar

Başarıya odaklı çalışma modellerimiz ile bir arkadaşımız sizin viral kampanyalarınızı en doğru şekilde oluşturmaya yardım ederken bir arkadaşımızda web sitenizin arama motorlarında nasıl daha popüler olacağını inceliyor olacaktır ki 7 kişiden oluşan kadromuza birde siz eklendiğinizde ortaya mükemmel bir çalışma çıkacaktır.

Mobil Web Tasarım

Kaçınılmaz Sonuçlar

Sizin için oluşturduğumuz çalışma planı sonucunda potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyor ve onlara kurumsal kimliğinizi , ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en doğru şekilde iletebilirsiniz.

Yedekleme ve Güncelleme

Sizler için ve sizlerinde yardımıyla sürekli olarak çalışarak oluşturduğumuz web sitelerinizi en güncel halleri ile belirli periyotlarla yedeklerini alıyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

Mine Hanım’ın Web Tasarım Hikayesi

Mine Hanım 28 li yaşlarda genç bir girişimci ,internetteki potansiyel müşterilerine ulaşmayı ve iş hacmini genişletmek isteyen bir girişimci hemde.Peki Mine Hanımın Web Tasarım konusundaki hikayesi nedir ? Buyrun İzleyelim